22 September, 2023

Obez Kadınlar İçin Aktif Antrenman Giysileri

İnce ya da obez olsak da, her zaman vücudumuza karşı bilinçliyiz, bu da bizi Spor Salonuna gitmeye iter. Zayıf kadınlar vücutlarını sıkı tutmak için spor salonuna gider ve obez kadınlar kalorilerini dökmeye gider. Spor salonuna isabet ederken, obez kadınlar saat cam figürlerini ince gösteren insanlar bulabilirler, ancak sizi güvenle çalışmanızı engellememelidir. İşte henüz mükemmel bir figürü olmayan, ancak bir tane elde etme sürecinde olan herkes için bir rehber.

Ne tür bir boyut seçmelisiniz?

Obez olan kadınlar genellikle atletik spor kıyafetleri giyen, yarışçı sırtlı ve hatta sıcak ter pantolonları giyen figürleri tonlu olarak görebilirler, ancak demoralize edilmezler. Vücudunuzu tamamlayacak kıyafetler de var. İlk önce doğru boyutu seçin. Ne çok gevşek ne de çok sıkı olan kıyafetlerin boyutunu satın alın. Vücudunuza bir destek verecek, ter yuvarlanmasından koruyacak kadar sıkı olmalı ve ellerinize ve bacaklarınıza gerilecek kadar özgürlük verecek kadar gevşek olmalıdır.

Ne tür bir malzeme seçmelisiniz?

Ne kadar çok terlerseniz o kadar çok kalori yakarsınız. Bu nedenle, egzersiz yaparken giymek için en iyi seçim pamuklu kıyafetlerdir. Ünlü markaların obez insanlar için spor salonu kıyafetleri vardır ve her zaman ona biraz dalmak için en iyi seçenektir. Pamuk teri vücudunuzdan emer ve cildin nefes almasını sağlar. Sentetik kıyafetler, terinizi emmediği ve döküntülerin patlamasına neden olabileceğinden kaçınılmalıdır. Vücudunuzdan salgılanan aşırı ter nedeniyle vücudunuzu kaygan hale getirebilir.

Ne tür iç giymelisiniz?

Bir spor salonunda egzersiz yapmak için birkaç yarışçı sırt üstü vardır, ancak obez kadınlara gelince; onların fincan çay değil. Ama bu serin gömlek giymenizi engellemeli mi? Asla! Göğüslerinizi sıkı tutacak kaliteli bir sütyenle kendinizi şımartın. İyi korunmalı ve sıçramasını önlemelidir. Doğru boyutu seçin ve bunun için birkaç spor sütyenini tutun. Ve Voila! Onları giyerek, spor salonunu vurmak için ilginç bir etiket çizgisine sahip her türlü serin gömlek giyebilirsiniz.

Ne tür kıyafetler giymelisin?

Obezseniz, spor salonuna kolsuz veya tam kollu giymekten kaçının. Yarım kollar, kollarınızı germenizi engellemeyecek şekilde giymek için en iyisidir. Pantolon için, artı boyutlu kadınlar için önde gelen markalı mağazalarda birçok ter pantolon var, ancak satın alırken akıllıca seçilmesi tavsiye edilir. Çok kısa olmayan pantolonları seçmeye çalışın. Bacağınızı tamamen kaplayana kadar dizden herhangi bir yere kadar olan uzunluğu koruyun.

Böylece, spor salonuna uygun kıyafetleri giymenize ve güvenle çalışmanıza yardımcı olacak birkaç nokta vardır. Daha da önemlisi, daha ince bir figürün anahtarı oldukları için konforunuzdan ödün vermeyin! Mutlu Egzersizler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir