20 April, 2021

 Lipo Lazer Kilo Kaybında Devrim Yaratıyor

Kim burada, orada ya da belki de her yerde biraz yağ kaybetmeye ihtiyaç duyar. Lipo lazer, yağ hücrelerinizdeki yağları “serbest bırakan” ve göreceli olarak yeni bir teknolojidir ve daha sonra vücudunuz bunu kendi başına atar. Acı yok, iğne yok, ameliyat yok, kesinti yok.

Lipo lazerin sizin için yapabilecekleri:
Soğuk lazer, belinizden, uyluklarınızdan ve kalçalarınızdan 3 ila 9 inç kaybetmenize ve pantolon ve elbise boyutlarını düşürmenize yardımcı olabilecek küçük bir makinedir. Anestezi, insizyon ve ağrı yok. Rahatlarken soğuk lazer cildinizi yakmadan yağları uzaklaştırır. Büyüklüğünüze bağlı olarak, 2-4 ardışık haftada 40 dakikalık tedaviler alırsınız. İşlem ağrısızdır ve liposuction gibi invaziv bir kilo kaybı ameliyatından daha az maliyetlidir. Lipo lazer, liposuction ve vaser lipo’ya mükemmel bir alternatiftir.

Lipolaser nasıl çalışır?
Lazer, yağ hücreleri içindeki yağları sıvılaştırır ve daha sonra dokular arasındaki açık alana atar. Vücudunuzun doğal detoksifikasyon işlemi atılan yağı temizler. Lazer, yağ hücrelerini küçültür, çözmez, yani tedaviler sırasında ve sonrasında kilo alımını önlemek için egzersiz yapmanız ve sağlıklı bir diyet yapmanız gerekir.

Lazer tedavisi, daha ince bir geleceğe harika bir başlangıçtır, obezite için bir tedavi değildir. Springfield ve Swansea (Belleville bölgesi) IL’de bulunan ofislerimizdeki Quality Weight Loss Ltd merkezlerinde, yeni şeklinizi korumanıza yardımcı olacak bir sağlıklı yaşam programı oluşturuyoruz.

Daha sağlıklı bir yaşam için ilk adım:
Egzersiz ve diyet, görünüm ve hislerinizi değiştirebilir. Ancak bazen ne kadar çok denerseniz deneyin yağ birikintileri kaybolmaz. Lipo lazer, cildin hemen altında bulunan bu belirgin sorunlu alanları hedefler. Çoğu hasta bel, uyluk ve kalçalarıyla başlar, ancak lipo lazer diğer yerlerde yağları inceltebilir:

  • Karın
  • Geri
  • Aşk kolları
  • kalça
  • kalça
  • Çene
  • Boyun
  • Silâh

Tedavinizden neler bekleyebilirsiniz?
Telaşa gerek yok. Ağrı, rahatsızlık veya tedavi sonrası etkiler olmadığı için tedavileriniz sırasında huzur içinde olmalısınız. Lazer yağlanırken LipoLASER’ın altında 40 dakika uzanıyorsunuz. Bu bir kazan-kazan durumu.

One Ping

  1. Pingback:  Obezite Neden Çekici Değildir? Obez İnsanlar Çirkin Oldukları İçin Değil – Obezite Günlükleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir