25 July, 2021

Soldaki resimden utanıyor muyum? Hayır. Gerçek şu ki hepimizin bir hikayesi var …


Soldaki resimden utanıyor muyum? Hayır. Gerçek şu ki, hepimizin bir hikayesi var ve hayatımızın bir noktasında bundan mutlu olmayabiliriz ama bizi bugün olduğumuz kişiye getiren şeyin bir parçası. Sağlık sorunları, depresyon, anksiyete … Birçok insanın sessizce çektiği şeyler bu resimde temsil ediliyor …

Bunu paylaşmak beni hiç rahatsız etmiyor. Gerçek şu ki, kilo almak KOLAY! Onu kaybediyor? Peki bu değil. Mücadele ettiğini görüyorum. Bir yol aradığını görüyorum. Benim yaptığım gibi seni yoyo yaparken görüyorum. Ya da belki yo-yo yapmıyorsun. Belki de hepimizin nasıl adapte olacağımızı öğrenmek zorunda kaldığımız bu yeni yaşam tarzı sizi bir virajın içine attı. .

Belki kaybetmek istediğin fazladan 5-10 lb var … Veya 50. Ne olursa olsun sana yardım etmek İSTİYORUM. Kendinizi mahrum bırakmadan bunun mümkün olduğunu bilmenizi istiyorum. Ya da günde birkaç kez hap almak ya da ustaların diyetine atlamak hızlı bir çözüm olduğu için. .

Bilmenizi isterim ki, bir grup insanın sizinle aynı şeyden geçmesi, odaklanmayı çok daha kolay hale getirir. Bir destek sistemine sahip olmak, bu işi tek başına yapmaktan çok daha iyidir ve seninle olduğumu bilmeni istiyorum. Bunu asla yalnız yapmayacaksın. .

Komik çünkü müşterilerimin çoğu kendilerine ulaşmak için gitmelerine izin verdikleri için çok utandıklarını veya utandıklarını söylediler. Utanacak ya da utanılacak HİÇBİR ŞEY olmadığını bilmeniz için hepsini oraya koyuyorum. Bunu birlikte yapabiliriz! .

Haziran ayında bizimle başlamanız için hala yerim var. Bugün ve yarın, indirimli olarak katılmak için son şansınız. Bir sonraki meydan okuma grubuma girmek için en kısa sürede iletişime geçin !!Source

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir