12 April, 2021

Kocanız bu CB dönemi sırasında aşırı yeme alışkanlıkları yaratmaya mı başlıyor ve …


Kocanız bu CB dönemi sırasında ve önceden haber vermeksizin aşırı yeme alışkanlıkları yaratmaya mı başlıyor?
Tutarlı aşırı yemek, sağlıksız kilo alımına ve obeziteye yol açabilir. Obezite diyabet, kalp hastalığı ve diğer ölümcül hastalıklarla ilişkilendirilmiştir. Bununla birlikte, tek bir aşırı yeme vakası, şişkinlik ve aşırı gazdan daha kısa vadeli sonuçlara neden olabilir.
Herkes vücudun fazla kaloriyi yağ olarak depoladığını bilir, ancak bir oturuştan aşırı miktarda kalori alımının başka zararlı etkileri de vardır. Bağırsaklarınıza artan kan akışı, beyniniz dahil diğer bedensel işlevleriniz için daha az kan olduğu anlamına gelir. Yiyeceklere aşırı yüklediğinizde, vücudunuza “Ah, sadece bu seferlik” diyemezsiniz. Vücudunuz fazla yiyeceğe otomatik olarak tepki verir. Hızlı çalışır ve daha fazlası için hazırlanır. Tüm sistemlerinizi alarma geçirir. Örneğin pankreasınız, kanınızdaki fazla şekeri çıkarmak için insülin pompalar. Yağları sindirmeye, kolesterol seviyelerini düzenlemeye ve yiyeceklerinizi detoksifiye etmeye yardımcı olan karaciğeriniz aşırı yemek yemekten zarar görebilir. Kalbiniz vücudunuzun çalışmasını sağlamak için daha çok çalışır, siz uyurken bile yapar.

Çevrimiçi koçluk için biyografideki bağlantıya tıklayın

Dünya çapında ,💪💪. Sana yardım edelim.
Turistik otobüs Eileen 📲 + 65 97628053 •
.
.
#onlinefatlosscoaching ⠀
#takipcilerim
#sgmummies #sgmum
#herbalifemalaysia #herbalifenutrition # dünya çapında #sahm
# aşırı yemek # yemek yeme
# obezite # kilo kaybı # diyabet # sağlık # yağ # kilo kaybı yolculuğu # kan şekeri # aşırı kilo #fightingobesity # insülin # sağlıklı gıda #gastrik baypas #keto # egzersiz #pansülin #obezite cerrahisi # yüksek kan şekerSource

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir