12 April, 2021

Bu tamamen ben değilim, ama şu anda zihinsel olarak paylaşabileceğim şey bu. …


Bu tamamen ben değilim, ama şu anda zihinsel olarak paylaşabileceğim şey bu.
Bunu paylaşmak benim için … birkaç nedenden dolayı biraz zor. Aslında bunu daha önce kendim için sakladığım bir fitness sayfasında paylaşmıştım, çünkü vücudumun gerçeğini görmenin beni başarılı olmaya motive edeceğini umuyordum. Bununla birlikte, sık sık kendimi telefonumda bu resmi geçerken buluyorum … ve ona bakmak için duruyorum.
Hala kendimi ve vücudumu daha iyi anlamak için çalışıyorum ve endişeli bir insan olarak kendimi bunaltmak benim için çok kolay. Bunu bir süre paylaşmaktan rahatsız olacağımı biliyorum çünkü hala vücudumla sağlıklı bir ilişkim yok, ama bugünün o gün olduğunu hissettim, işte burada. Kendimle olan ilişkimi iyileştirme sürecinde her zaman vücudumu tanımak istiyorum. Görünüşünü beğenmesem bile. Vücudum beni taşımak için çok çalışıyor, ona doğru davranmalıyım.
…….
……
…..
….

..
.
#mybody #effyourbeautystards #thicc #plus #plussize #plussizewoman #stomach #tummy #truth #rolls #squish #bodyconfidence #bodypositivity #bodypositive #fat #fatgirl # overweight #chubby #curves #curvy #insecure #me # selfhement # selfhementSource

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir