13 April, 2021

Bu bacaklar ve diz kapağı yok uzun süredir beni takip ediyor, kilo verdim …


Bu bacaklar ve diz kapakları uzun süredir beni takip etmedi, çok uzun zamandır kilo verdim ama bacaklarım hiç tonlanmıyor, sıkı, dokunulacak ağrılar var, kalçam bursiti var sanırım çünkü ben Şişmanım.
.
Tavsiye istemekten her zaman çok korktum çünkü fazla kiloluydum ve neredeyse her şeyi düzeltmek için “kilo vermen gerekiyor” sözlerini duymaktan bıktım.
.
Ve nihayet bacaklarımı gösterirken sorma cesaretini kazandıktan sonra, aşırı kilolu olduğumun söylenmesini beklerken derin bir nefes aldım .. ama bunun yerine lipedema, lenfödem ve yetersiz bir damar teşhisi kondu, dünyam sanki sanki donmuş gibi dondu. sonunda asla kaybolmayacak bu çirkin bacakların acısını, hayal kırıklığını ve eleştirisini bırakabilirdi.
.
Ve yeni hanım kabilesimi bulurken, siz hala yapabiliyorken ayak bileklerinizden zevk almam için birisinin bana söylediği gibi sahip olduğum şeyleri takdir etmeye başladım .. ve keşke bacaklarıma ilk kez kavuşan ayak bileklerinize sahip olsaydım herhangi bir iltifat.
.
Hala yiyeceklerde, kompresyonlarda, teşhislerde ve genel olarak yaşamda geziniyorum .. Hala biraz kilo vermem gerekiyor ama en önemlisi bu bacaklardan nefret etmemek için çalışıyorum.
.
Lipödem obezite değildir ve buna sahip olması her zaman kadının hatası değildir.
.
#lazyketo #keto #beatingobesity #gettinghealthy #lifestylechange #bingeeater #lowcarbs #nosugar # wellness #obesetobeast #goals #fitnessinspiration # overweight #inspiration #weightloss #fattofitjourney #weightloss Diary #lipödem #kalınlık #lipoedemawarrior #lipedemawarrior #lipoedemabody #lippylegs #lipedemabodySource

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir