18 May, 2021

Nasıl Kişiselleştirilmiş Beslenme Danışmanı oldum? Uzun bir yolculuktu …


Nasıl Kişiselleştirilmiş Beslenme Danışmanı oldum?

Dili konuşamadığım Portekiz’e taşındığımda başlayan uzun bir yolculuktu.

Sahip olduğum şey, beslenme ve MBA becerilerimin yanı sıra girişimci ruhumdu. Birkaç müşteri edinmeye ve nişimi hedeflemeye karar verdim. Bir veya iki müşteriyle çok küçük başladım. Şimdi bir dizi müşteriyle olduğum yere kadar yıllar içinde bunu temel aldım.

Sadece becerilerimi geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda bana endüstri hakkında muazzam bir fikir verdi, ağımı kurdu ve bu alanda uzman olarak profilimi oluşturdu.

Biraz cesarete, iş becerisine, pazarlamaya, ilişkileri ve işinizi nasıl kuracağınızı bilmeye ihtiyacınız var.

Beslenme sektöründe girişimci misiniz? Yoksa kendi beslenme işinizi mi kurmak istiyorsunuz? Yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir alan var mı?

Lütfen aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

#dietitiansofinstagram #rdsofcolor #diversifydietetics #eatwellglobal #nutritionhub #futureofdietetics #futureoffood #dieteticspractice # rd2be #dietetics #clinicalpractice #nutritiontechnology #nutritionentrepreneurs #dietitiansinbusiness #nutritionpractice #nutritionexperts #nutritionprofessionals #dietcoach #healthcoach #lifestylecoach #nutritioncoach #lifestylecoach #dietexpert #wellnessentrepreneur #nutritionboss #businesscoach #lifestyletech #livingwell #entrepreneurtips #repreneurlifestyleSource

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir